O nas

Kasia i Damian

Kasia jest z wykształcenia Higienistką Stomatologiczną. O pięknych uśmiechach mogłaby rozmawiać godzinami, choć jeszcze więcej czasu pochłania jej oglądanie piesków na instagramie. Codziennie przed snem w myślach z samą sobą toczy walkę o to, która rasa jest najukochańsza Golden Retriever czy Cocker Spaniel*.

Damian to wulkan energii, mistrz pomysłów i dobrych rad. Na co dzień, zajmuje się filmowaniem oraz organizacją imprez. Jego miłością oprócz żony i dwóch piesków, są Mazury – całe dnie mógłby spędzać na żaglówce, słuchając ulubionych szant.

*Aktualizacja : W lutym 2022 wygrał Cocker Spaniel. Od tego czasu tworzymy szczęśliwą psią rodzinę, a w spacerach towarzyszą nam dwa urocze psiaki. Dostojna i dystyngowana Pani Stenia (Cundle bury) oraz krejzolka-Molka (Cocker spaniel).


Podróże

Kasia oprócz miłości do męża jest również uzależniona od przeglądania biletów lotniczych. Z całą pewnością można powiedzieć, że gdyby nie fotografia, to mogłaby, by pracować w biurze podróży. 

Naszym wspólnym celem jest zobaczenie jak największej części świata i różnych kultur. Ciężko nam ocenić czy jesteśmy jeszcze turystami, czy możemy już nazwać się podróżnikami.

Do tej pory najpiękniejszym miejscem, w jakim byliśmy była Tajlandia. Idealny wzorzec naszych wymarzonych wakacji.

Wielogodzinna podróż wszystkimi możliwymi środkami transportu do rajskich wysp pomaga zapomnieć o znaczeniu miejsca i czasu.

To kraj, w którym od razu poczuliśmy nieskrępowany luz, cieszyliśmy się pysznym jedzeniem, życzliwymi ludźmi, piękną naturą i pogodą.

Mówi się, że podróże kształcą. Ta podróż na pewno nauczyła nas jak zarządzać przestrzenią. Teraz wiemy jak zmieścić milion rzeczy do 50 litrowego plecaka!